Zaloguj się (Członkowie WChP)

Użytkownik *
Hasło *

INFORMACJE O WARSAW CHAPTER POLAND

Warsaw Chapter Poland  (WChP), warszawski klub motocyklowy Harley-Davidson,  ma swoje korzenie w Greenvillage Chapter Poland, pierwszym polskim chapterze HOG, działającym pod przewodnictwem Wojtka Piotrowicza, który był założycielem i  jedynym prezydentem Klubu. Greenvillage Chapter Poland posiadał osobowość prawną i był zarejestrowany w KRS w roku 1995 jako Stowarzyszenie Właścicieli Motocykli Harley-Davidson H.O.G. Greenvillage Chapter Poland. Klub ten działał oraz miał siedzibę przy pierwszym polskim, autoryzowanym dealerze motocykli Harley-Davidson w Zielonce przy ul. Mareckiej - Wojtku Echilczuku. Warsaw Chapter Poland istnieje oficjalnie od sierpnia 2001 roku, kiedy to zorganizował się przy nowo powstałym Dealerze motocykli Harley-Davidson w Warszawie - Liberator Shop, co umożliwiło naszemu klubowi przystąpienie  do organizacji Harley Owners Group ( H.O.G.). Na spotkaniu założycielskim było niewiele ponad 20 osób. Z roku na rok liczba ta stopniowo się zwiększała, by w roku 2015 dojść do ponad 170 członków. Klub zgodnie z regulaminem organizacji HOG rokrocznie składał deklarację potwierdzającą swoją chęć przynależności do HOG, co za każdym razem akceptowane i potwierdzane było zgodnie z zasadami chapterów HOG przez Dealera oraz Regional HOG Manager.

Od kwietnia 2011 nasz Klub  posiada osobowość prawną, działa jako stowarzyszenie non-profit, opierając się w większości na zasadach Harley Owners Group (HOG), organizacji do której należą wszyscy członkowie .
Od roku 2016 Klub wskutek decyzji Dealera Jana Kwilmana (Liberator) oraz H.O.G. Regional Manager Rossa Chambers nasz Klub - Warsaw Chapter Poland - nie jest już klubem zrzeszonym w HOG i działa jako klub niezależny, a którego członkowie należą dalej indywidualnie do HOG. Z racji przynależności członków Klubu  do Harley Owners Group każdy z członków ma prawo z tego tytułu do noszenia naszywek HOG, stąd też barwy na naszych kamizelkach pozostają niezmienne od 2001 roku.
Przeczytaj związane z tym ważne oświadczenie rozesłane do klubów HD w Polsce i krajów ościennych

Podstawowym celem  istnienia Klubu jest jazda harleyem - wspólne pokonywanie kilometrów, w czasie których najlepiej zawiązują się przyjaźnie i kiedy można bliżej poznać się nawzajem. Jesteśmy Klubem otwartym dla nowych członków i nie trzeba  mieszkać w Warszawie by się do nas przyłączyć. Wśród nas są osoby z całej Polski oraz z zagranicy. Szczególnie mile witamy jeżdżące harleyem Panie, których ciągle w Polsce za mało. Poza licznymi wyjazdami na harleyach spotykamy się na comiesięcznych zebraniach ( drugi wtorek miesiąca o godz. 20.00).  Organizujemy  wiele imprez klubowych, międzynarodowy zlot motocykli Harley-Davidson,  bierzemy udział w akcjach charytatywnych, które również sami przeprowadzamy.

Jesteśmy największym w Polsce klubem motocyklowym Harley-Davidson.  Na dzień 1 stycznia 2017 roku jest nas 100 członków.
Jeżeli chcesz  przeżywać ciekawe przygody i wspaniałe chwile na Harleyu jak my - wystarczy się do nas zapisać.
My dajemy Ci możliwości - reszta zależy od Ciebie. I nie ma tu znaczenia miejsce Twojego zamieszkania !

Przejrzyj naszą stronę internetową dokładnie - zobacz, jak wiele podobnych przeżyć może  być i Twoim udziałem !!!

Jeśli wreszcie  myślisz o zapisaniu się do Warsaw Chapter Poland  zapoznaj się z   FAQ ( najczęsciej zadawane pytania)
Jeśli uważasz , że teraz  wszystko  albo prawie wszystko jest dla Ciebie jasne i na prawdę chcesz - ściągnij deklarację członkowską WChP !
Wypełnij ją i dostarcz  nam jak najszybciej emailem -   warsaw[AT]chapter[DOT]pl

Formularz zgłoszeniowy Warsaw Chapter Poland

Nasz adres korespondencyjny: