Zaloguj

Zaloguj się (Członkowie WChP)

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

2022.10.14 - Klubowe Zakończenie Sezonu, Sochaczew 2022

Są imprezy kończące sezon leżące od nas daleko lub blisko. Tym razem trafiło  na  miasto leżące nad trzema rzekami ( Bzurą, Utratą i Pisią) i jedynie 70km od Warszawy. Sochaczew. Pogoda  zamówiona była słoneczna, co sprawdziło się idealnie.
Ze względu na niewielką odległość zbiórka w H-D Twin Peaks miała miejsce  dość późno, bo przed 16:00 ( wiadomo - horror na wyjeździe z Warszawy). Po szybkiej kawce zebraliśmy sie małą grupką , by dojechać na czas do Muzeum Kolei Wąskotorowej. Dzięki uprzejmości obsługi muzeum mogliśmy  je zwiedzić teoretycznie już po godzinach pracy , za co publicznie bardzo dziękujemy :-). Samtąd chwil parę i byliśmy na miejscu w hotelu Chopin.  Tam też dojechała reszta uczestników. Czas do kolacji minął na przygotowaniach podkładu  w pokojach oraz  w hotelowej restauracji. Punktualnie o 20:00 zasiedliśmy za stołami. Doskonałe jedzenie, muzyka, wyświetlane zdjęcia z naszych spotkań...Były oczywiście jak zwykle tańce, natomiast nowością było bliskie spotkanie z Magią. Tak - przed duże M, za sprawą świetnego w sztuce Iluzjonisty - AryMana. Harleyowców ciężko jest nabrać, ale tu udawało mu się  to doskonale. Cholera, jak on to robił ? :-) Kolejnym miłym akcentem były obchodzone urodzino-imieniny Gosi, której mąż Grizzly zadbał nie tylko  o złoty płyn do toastów, ale i o wspaniały tort. Dzięki wszechobecnej tego wieczoru magii mógł też wręczyć jej wyczarowaną różę. Impreza grzecznie skonczyła się o 02:00, chociaż przy zgaszonym świetle ponoć pozostał jeden stolik  do godz. 04:00 ! ;-)
Rano po śniadaniu nie ma nic lepszego od spaceru, a najlepiej na wzgórze z ruinami Zamku Książąt Mazowieckich. Oczywiście zbiorowym zdjęciom nie było końca...
I mimo, że z róznych przyczyn tylko połowa Klubu wzięła udział w spotkaniu, okazało się jak zwykle, że w doborowej ekipie bawimy się zawsze dobrze. I tak trzymać. Aby do wiosny !!! 

                                                                                                           Dziękujemy @KAYAphoto za udostępnienie części zdjęć