Zaloguj

Zaloguj się (Członkowie WChP)

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

2013.11.27 - Ostatnie pożegnanie Krzysztofa

Po wielomiesięcznym zmaganiu się z chorobą   odjechał nasz Przyjaciel i Kolega  z Klubu  –  Krzysztof Kołodko.
Był  członkiem-założycielem Klubu. Od chwili powstania Klubu pełnił nieprzerwanie funkcję Sekretarza  Klubu aż do maja 2013,  kiedy to ze względu na chorobę zrezygnował z pełnienia funkcji klubowych. Pełnił też funkcję Membership Officer.
Krzysztof od zawsze był motocyklistą z krwi i kości. Od początku zaangażował się w działalność Klubu i to nie tylko od strony merytorycznej, ale również praktycznej. Bywał na wszystkich najważniejszych imprezach polskich i międzynarodowych Harley-Davidson, reprezentując godnie Klub. Zawsze dbał o dobry wizerunek Klubu i jego dobre imię. Służył radą i pomocą każdemu, kto się o nią do niego zwrócił. Posiadał dużą wiedzę zarówno życiową jak i motocyklową i chętnie się nią dzielił. Znany był ze swojej pasji kolekcjonerskiej.  Był właścicielem nie tylko współczesnych harleyów, ale także zabytkowych oraz jako jeden z pierwszych w Polsce – Boss Hossa.
Ci co mieli szczęście poznać Go bliżej wiedzą, że to był człowiek nietuzinkowy, na pewno zaliczany do odchodzącej niestety epoki „starych harleyowców” i to nie ze względu na wiek, ale poglądy i styl życia.  Harley, Klub , przyjaźń, uczciwość nie były tylko słowami …
Pożegnaliśmy Go w czasie mszy żałobnej  na Ursynowie, a potem na cmentarzu przy kosciele Św.Katarzyny w Warszawie.
Dziękujemy kolegom z braci motocyklowej, którzy  przyszli pożegnać naszego Przyjaciela.
 
Krzysztof Kolodko