Zaloguj się (Członkowie WChP)

Użytkownik *
Hasło *

INFORMACJE O WARSAW CHAPTER POLAND

Warsaw Chapter Poland  (WChP) istnieje oficjalnie od sierpnia 2001 roku, kiedy to zorganizował się przy nowo powstałym Dealerze motocykli Harley-Davidson w Warszawie - Liberator Shop, co umożliwiło naszemy klubowi przystąpienie  do organizacji Harley Owners Group ( H.O.G.). Na spotkaniu założycielskim było niewiele ponad 20 osób. Z roku na rok liczba ta stopniowo się zwiększała, by w roku 2015 dojść do ponad 170 członków. Klub zgodnie z regulaminem organizacji HOG rokrocznie składał deklarację potwierdzającą przynależność do HOG, co za każdym razem akceptowane i potwierdzane było zgodnie z zasadami chapterów HOG przez Dealera oraz Regional HOG Manager.

Od kwietnia 2011 Klub  posiada osobowość prawną, działa jako stowarzyszenie non-profit, opierając się w większości na zasadach Harley Owners Group (HOG), organizacji do której należą wszyscy członkowie .
Od roku 2016 Klub wskutek decyzji Dealera Jana Kwilmana (Liberator) oraz H.O.G. Regional Manager Rossa Chambers nasz Klub - Warsaw Chapter Poland - nie jest już klubem zrzeszonym w HOG i działa jako klub niezależny, a którego członkowie należą indywidualnie do HOG. Oczywiście każdy z członków Klubu należy do Harley Owners Group i ma prawo z tego tytułu do noszenia naszywek HOG, stąd też barwy na naszych kamizelkach pozstają niezmienne od 2001 roku.
Przeczytaj związane z tym ważne oświadczenie rozesłane do klubów HD w Polsce i krajów ościennych

Podstawowym celem  istnienia Klubu jest jazda harleyem - wspólne pokonywanie kilometrów, w czasie których najlepiej zawiązują się przyjaźnie i kiedy można bliżej poznać się nawzajem. Jesteśmy Klubem otwartym dla nowych członków i nie trzeba  mieszkać w Warszawie by się do nas przyłączyć. Wśród nas są osoby z całej Polski oraz z zagranicy. Szczególnie mile witamy jeżdżące harleyem Panie, których ciągle w Polsce za mało. Poza licznymi wyjazdami na harleyach spotykamy się na comiesięcznych zebraniach ( drugi wtorek miesiąca o godz. 20.00).  Organizujemy  wiele imprez klubowych, międzynarodowy zlot Harley-Davidson,  bierzemy udział w akcjach charytatywnych, które również sami przeprowadzamy.

Jesteśmy największym w Polsce klubem motocyklowym Harley-Davidson.  Na dzień 1 stycznia 2017 roku jest nas 100 członków.
Jeżeli chcesz  przeżywać ciekawe przygody i wspaniałe chwile na Harleyu jak my - wystarczy się do nas zapisać.
My dajemy Ci możliwości - reszta zależy od Ciebie.

Przejrzyj naszą stronę internetową dokładnie - zobacz, jak wiele podobnych przeżyć może  być i Twoim udziałem !!!

Jeśli wreszcie  myślisz o zapisaniu się do Warsaw Chapter Poland  zapoznaj się z   FAQ.
Jeśli uważasz , że teraz  wszystko  albo prawie wszystko jest dla Ciebie jasne i na prawdę chcesz - ściągnij deklarację członkowską WChP
Wypełnij ją i dostarcz  nam jak najszybciej emailem   warsaw[AT]chapter[DOT]pl

Formularz zgłoszeniowy Warsaw Chapter Poland

Nasz adres korespondencyjny: